3D Görselleştirme Ücretleri Hakkında

3D görselleştirme ücretleri binanın metrekaresine ve tasarmın zoruluk derecesine yani detaylarının miktarına göre değişmektedir. Her 3d tasarımcısı kendi fiyatlarını belirleme serbestliğine sahiptir ama genel olarak piyasa fiyatları metre kare başı 100 – 500 $ arasında değişmektedir…

Proje taleplerine göre belirlenecek olan fiyat seçenekleri üzerinden çalışma yapılmaktadır. Ofis, ev, bina veya daha pek çok farklı proje üzerinde yapılacak çalışmalar ile iki boyutlu projelerin üç boyutlu hale dönüştürülmesi sağlanmaktadır. En doğru bilgiyi bizimle iletişime geçerek alabilirsiniz.

Hazırlanacak olan projeler bilgisayar ortamında kullanılan programları ile yapılmaktadır. Bu sayede profesyonel şekilde yapılan çalışmaların ardından projenin tamamlanması halinde ortaya çıkacak yapının birebir aynı şekilde üç boyutlu olarak hazırlanması sağlanmış olunur. Özellikle ölçüler ve oranlar bakımından birebir aynı şekilde yapılan çalışma için gerekli itina gösterilerek daha kaliteli sonuçlar elde edilmesi sağlanmaktadır.

3D Görselleştirme Çalışmaları

Ham haldeki projeler üzerinden yapılacak çalışmalar projenin tamamlanmaması halinde aynı şekilde orantılı olarak devam ettirilmektedir. Birebir aynı ölçülerde yapılacak uygulama özellikle dışarıdan bakıldığında tamamlanacak olan yapının birebir aynı şekilde uygulanmasını sağlamaktadır. İnşaat sektöründe yaygın olarak tercih edilen uygulama seçenekleri arasında yer almaktadır.

Yapılacak olan çalışmaların ardından elde edilecek olan 3d görselleştirme projesi satış işlemleri sırasında özellikle alıcılara sunularak projenin tamamlanması durumunda ne şekilde görüleceğinin birebir kopyası sunulmaktadır. Kaliteli sonuçlar elde edilebilmesi için her ayrıntıya dikkat edilerek projenin üç boyutlu hale getirilmesi gerekir.

3D Görselleştirme Nasıl Yapılır?

Projenin içeriğine göre yapılacak olan hesaplamalar üzerinden fiyat seçenekleri belirlenmektedir. Bu nedenle özellikle 3d görselleştirme fiyatları konusunda bilgi almak isteyenler yapacakları talepler doğrultusunda fiyat bilgisi elde edebilirler. Özellikle hazırlanacak olan bina, ev veya ofis gibi pek çok farklı yapı konusunda iki boyutlu projeleri bakılarak fiyat seçenekleri belirlenmektedir.

Hazırlanmış olan projenin üzerinden yapılacak çalışmalar için bilgisayar ortamında kullanacak olan programları ile uygulama yapılmaktadır. Fiyat seçenekleri her talebe uygun şekilde belirlenerek sunulmaktadır. Site üzerinden yapacağınız talepler doğrultusunda en uygun fiyat seçenekleri üzerinden profesyonel hizmet alabilirsiniz.