3D Mimari Modelleme Hizmeti

Mekan ve alan tasarımında projelerin görselliğini ve işlevini en iyi şekilde aktarabilmesi için 3d mimari modelleme ile sunulması gerekmektedir. Bu anlamda işini profesyonel şekilde yapan 3d modelleme hizmetlerinden faydalanmak en doğru tercih olacaktır.

3D mimari modelleme sayesinde 2 boyutlu olarak planlanan çizimler hayat bulacak ve mekanın doğru şekilde algılanmasını sağlayacaktır. Her yapının kendisine has özellikleri bulunur ve önemli olan bu özellikleri yansıtan çalışmalar yapmaktır. Tasarım kararlarını göstermenin en doğru yolu 3d mimari modelleme hizmetlerinden faydalanmaktır. Artık hemen hemen tüm yapı çalışmaları 3d modelleme hizmetleri ile ortak çalışmaktadır.

Mekana dair kompozisyonun oluşturulması aşamasında birçok kriter bir arada kullanılır. Işık ve gölge, atmosfer, renkler ve doğru açılarla kurgulanan kameralar kompozisyon birliği için gerekli olan kriterlerdir. Bu kriterleri mekana özel olacak şekilde doğru olarak seçmek de profesyonellerin işidir.

 Sektöre Ait Farklı Hizmet Seçenekleri

Projenin bir mekan olarak anlatılması ve sunulabilmesi için 3 boyutlu çalışmaların farklı hizmet alternatifleri ile de desteklenmesi gerekmektedir. Böylelikle projeye dair detaylar ve nasıl bir tasarımla oluşturulduğu da grafiksel çalışmalar ile gerçeğe yakın şekilde sunulmaktadır.

  •  – 3 boyutlu mimari görselleştirme,
  •  – Mekana uygun olacak şekilde cephe tasarımı uygulamaları,
  •  – Gerekli düzenlemeler ile yapılan iç mekan tasarımları,
  •  – 2D ve 3D olacak şekilde plan çizimleri,
  •  – Mekanı anlatacak olan sanal tur çalışmaları ve 3D mimari görselleştirme,
  •  – Grafiksel olarak hazırlanan post prodüksiyon çalışması

 Alanında Uzman Desteği İsteyenlere Özel Bir Firma

Projelerin özelliklerini ortaya çıkarmak, tasarıma ve işleve dair özellikleri bir arada sunmak için Gara Design firması hizmet vermektedir. Alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile müşterilerinin isteklerine özel çalışmalar sağlar. Tüm hizmet alternatiflerine özel olacak şekilde çalışanları bulunmaktadır. Çizim ve sunum konusunda en güncel ve orijinal lisansı bulunan programlar kullanılır.

En iyi programların kullanımı ile 3 boyutlu çizimler gerçekleştirilir ve görsel kalitesinin arttırılması için farklı programlarla bu çizimler desteklenir. Mekan ve yapı tasarımlarını sektör içerisinde en iyi şekilde sunmak isteyen birey ve şirketler için Gara Design çalışmaları önerilmektedir.