3D Tasarımcılar İçin Pazaryeri

Türkiye’de bir ilk olarak mimarlar ve 3d tasarımcılar ile paralel disiplinlerden kullanıcılara yönelik dijital pazar yeri girişimi olan 3dMaxWorld açıldı!
Bu haberimizde 3D Model paylaşımı, tasarım fikirleri ve ilham kaynağı olarak değerlendirilebilecek yüzde yüz yerli bir web girişiminden bahsedeceğiz.

3D Max World adıyla 3d dünyasına giriş yapan platformda çeşitli üyelik modelleri üzerinden siteye kaydolarak kendi modellerinizi paylaşabilir, üstelik tüm dünyaya pazarlayarak ek gelir sağlayabilirsiniz.

Freelance çalışanlara yönelik yeni ve mutlaka denenmesi gereken bir platform olduğunun da altını çizmekte fayda var.3DMaxWorld.com ‘un geliştiricileri projeyle ilgili amaçlarını aşağıdaki şekilde açıklıyor;

Amacımız yetenekli ve tecrübeli freelance çalışanların yaptığı çalışmaları sergileyerek alıcıyla buluşturmak ve bunu yaparken para kazandırmak.

Üstelik benzer girişimlerden hazır script kullanılmadan geliştirilmesi, üyelik planları ve üyelerin satışlarından oldukça düşük komisyon oranları ile ayrılıyor.

Ayrıca 3D Max World, 3dsky.org gibi yabancı ve bilindik pek çok rakiplerine nazaran çok daha cazip avantajları kullanıcılarına sunuyor.

3D Tasarımlarınızı online pazarda satışa çıkarmaya ne dersiniz?
Yüzlerce ücretsiz 3d model indirebileceğiniz, Türkiye ve Dünya’dan onlarca tasarımcının hazırladığı 3d modelleme örnekleri ile 3d model kütüphanenizi gerçek bir dijital hazineye çevirebilirsiniz.Tüm bunları yaparken tasarımlarınızı da satarak para kazanabilirsiniz.

O halde şimdi biraz da 3D Max World ‘teki işleyişten bahsedelim.

Kullanıcılar yüklediği modellerin fiyatlarını yine kendileri belirliyor.Fiyatlar adil bir fiyatlandırma politikası ile 1.99 Dolar ila 9.99 Dolar arasında seçilebiliyor.Yüklenen modellerin moderatörler tarafından onaylanması sonucunda ürün vitrinde sergileniyor.Bu arada hatırlatmakta fayda var, ücretli bir model yüklemeniz için 10 adet ücretsiz model yüklemeniz gerekiyor.Ürün çeşitliliği ve fikirlerin paylaşımı noktasında bu da oldukça önemli.

Çok önemli bir nokta da, siteye kayıt olurken eğer satış yapacaksanız, şirket veya kişisel üyelik kısmından üye olarak vergi konusunu siteye yükleyebiliyorsunuz.Ayrıca müşteri memnuniyeti kapsamında eğer yüklenen ürün, resimden veya modelin altında yer alan açıklamalardan farklı ise iade ederek paranızı geri alabiliyorsunuz.

Yukarıda 3DMaxWorld için hazırlanan tanıtım filmini izlemenizi mutlaka tavsiye ederiz.

Ürünlerin detay sayfasında model hakkında bilgilerin bulunduğu bir açıklama kısmı yer alırken , daha önce indirilen, satılan ya da favorilerinize eklediğiniz ürünlerin de hesabınızdan istediğiniz zaman ulaşılabilir olduğunu da belirtmekte yarar var.

3D Max World`de yer alan gold üyelere özel tüm ürünlere erişim hakkı ve özel galeri kısmı için 3 aylık 29.99 dolar, 6 aylık 49.99 ve 12 aylık 89.99 dolarlık ücreti ödemeniz gerekiyor.

Mimarlık teknolojileri, tasarım trendleri ve sektörel yenilikleri kaçırmamak için bizi takip etmeye devam edin.Bu muhteşem siteye üye olmak için bu bağlantıyı tıklayabilirsiniz; 3dmaxworld.com’a üye olun!