Binalara Ruh Veriyoruz

Binalara Ruh Veriyoruz ; Şirketimiz mimari tasarım, 3d mimari sunum, ve sektörel danışmanlık hizmetleri vermektedir. Hem iç hem de dış mimari olmak üzere, projelerinizi tasarlıyor, hayat veriyor, estetik ve şıklığı birleştiriyoruz.

Biz Binalara Ruh Veriyoruz

Renk uyumuna dikkat ederek, arazi koşullarını da göz önünde bulundurarak, doğru yapı elemanları ile kombine ettiğimiz projelerimizle sizin istediğiniz kullanışlı ve fonksiyonel yapıları tasarlıyoruz. Müşterilerimizin taleplerini dikkate alarak tasarladığımız binalarda, modern çizgilere yer vermeye özen gösteriyoruz. Tasarımlarımıza ruh katarak, genç, dinamik, olgun, ciddi ve değişik karakterleri çizgilerimize yansıtıyoruz. Hizmetlerimiz arasında modern mimarinin değişmez konuları olan, cephe tasarımı, iç mekan tasarımı, 3D mimari görselleştirme uygulayarak, 360 derece sanal tur imkanı sunan proje çizimleri ile inşaata geçmeden, binanın içinde gezebilme imkanı sunuyoruz.

 Mimari Hizmetlerimiz Arasında Neler Sunuyoruz?

Bilgisayar kullanılarak hazırlanan 3D tasarımlar ve mimari görseller ile mimari plan ve 3D sanal tur imkanı sunmaktayız. Daha bina yükselmeden, nasıl bir görüntüde olacağını hissedebilirsiniz. Bunun yanında, cephe tasarımı seçenekleri, iç mimari kurallarına uygun, yeni ve özgün tasarımların alternatiflerini sunuyoruz. Bunun yanında post prodüksiyon hizmetleri de sunmaktayız. Çağdaş toplum anlayışına göre beklentilerin üst düzeyde tutulduğu tüm ürün ve tasarımlarda, müşterilerimizin beklentilerine cevap verecek kalitede ve çizgide sunumlar hazırlama gayreti içerisinde çalışıyoruz. Dış cephe konusunda görsel bir şölen hissi veren binalar sunarken, iç cepheyi de çok güzel ve isteğe bağlı bir şekilde planlıyoruz.

Binalara Ruh Veriyoruz

 Büyük Mimari Projelerin Yaratıcısı

Şirketimiz bünyesinde, özel mimari projelerin değil, kompleks site, alışveriş merkezi gibi daha birçok mimari türe alternatif çözümler sunuyoruz. Tüm detaylarının çizimleri ve üç boyutlu tasarımları sunum haline getirilerek, müşteriye ikna edici bir özellikte planlar hazırlanmaktadır. Kullanım kolaylığı, teknolojik gelişim ve ekipmanlar da dikkate alınarak, tasarlanan yapılarda kullanılacak şekilde, yapı elemanları envanterinde yer vermektedir. Güneş ışığından üst düzeyde faydalanılan, çevre ve atmosferin sunduğu kompozisyona göre tercih edilen renklerle hazırlanmış, gelişen inşaat ekipmanları ve yapı elemanlarının da kullanıldığı modern binalar sunulmaktadır.

Bu şekliyle çok büyük yapıların tasarlanması konusunda fikirlerimizi, teknolojik gelişmeler de göz önünde bulundurduğumuz yapıları, sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.