Udemy Blender 3D kursu ile öğrenmek çok kolay

Udemy Blender 3D kursu ile öğrenmek çok kolay

3D modelleme, animasyon tasarlama, sahne düzenleme ve yaratıcı tasarımlar yapma konusunda hevesiniz var ama nerden ve nasıl başlayacağınız konusunda bir fikriniz yok mu? Cevabınız evet ise sizler için çok güzel bir haberimiz var. Udemy Blender 3D kursu ile bunları çok kolay öğrenebilirsiniz.

Blender 3D modelleme ile yaratıcılığınızı geliştirin!


3D modelleme ve tasarım konusundan kendinizi geliştirmek ve bu konuya yatırım yapmak istiyorsanız, Udemy Blender 3D kursu ile sıfırdan başlıyor olsanız bile modelleme ve tasarım konusundan kendini geliştirebilirsiniz. Böylesinde detaylı ve önemli bir kurstan faydalanmaya başlamak için ise ekstra hiç bir gereksinime ihtiyacınız yok. 10 saatlik eğitim seti ile, internet bağlantısına sahip olduğunuz her yerden erişebileceğiniz bu kurs sayesinde ufkunuzu genişletebilirsiniz.

Başlangıç seviyesinden ileri seviyede bilgisayar kullanabilen herkes bu fırsattan faydalanabilecek. Sadece 27.99 TL fiyatı ile sağlanan bu kurs sayesinde, gerçekçi 3D tasarımlar yapabilir, rigging öğrenebilir, video ve UV resim düzenleyebilirsiniz.

Udemy Blender 3D kursu neler sunuyor?

3D Modelleme ve Animasyon oluşturma programıdır ancak Blender ile yapabilecekleriniz saymakla bitmez: oyunlar, video montajları, VFX, UV resim oluşturma ve düzenleme, doku kaplama, VR, mimari görselleştirme, sculpting, 3D printing vs. Yani Üç boyutlu dijital dünyada oluşturulan hemen hemen her şeyi bu program ile yapabilmek mümkün!

En büyük avantajları ise tamamen ücretsiz ve açık kaynaklı bir program olup, kapladığı alan rakip programlarına göre oldukça küçüktür. Açık kaynaklı olmasının en güzel yanı ise herkes tarafından sürekli olarak geliştirilmekte olduğudur.

3D TASARIM

3d tasarım işi bu eğitim seti Blender öğrenmek isteyenlere sıfırdan, hiçbir şey bilmiyormuş gibi Blender öğretmeyi amaçlanarak hazırlanmıştır. Blender’ın 2.79. versiyonunun anlatıldığı bu sette komutlar ve kısa yolları, 3D modellemenin mantığı, objeler üstünden tasarım, ışık ve gölgelendirme ayarları gibi render için hazırlık ve kalitesini arttırmaya yönelik incelikler üstünde durulmuştur. Bunların yanı sıra malzeme ve renk seçimi, texturing (doku kaplama) ve rigging eğitim seti kapsamındadır.

Bu 10 saatlik eğitim seti sadece anlatımdan ibaret değil aynı zamanda 2.5 saatten fazla uygulama olarak da mevcut. Kurs sonunda mükemmel tasarımlar ve bu oluşturduğunuz tasarımları sahne içinde düzenleyip, yüksek kalitede render alabilir tecrübeyi kazanmış olacaksınız. Bu sayede 3D modelleme dünyasının kapısı size de açılacak.

Udemy’nin sunduğu bu büyük avantajlı kampanya sayesinde, 3D modelleme ve tasarım dünyasına girmek ve kendi hayal dünyanızı gerçeğe dönüştürmek son derece basit. Hayatınıza yön verecek tasarımları yapıp, bu dünyada yer almak istiyorsanız Udemy Blender 3D kursu tam da size göre!