Yaşam Alanınız Sizi Yansıtsın

Yaşam Alanınız Sizi Yansıtsın ; Herkesin yaşam alanı kendi stilini yansıtır. Konfor ve tarzınızın bir arada olması her zaman mümkün olmasa da, başarıya ulaşıldığında ev de geçen vaktin keyfine doyum olmaz. Her insan çalışma yoğunluğundan, trafikten, insan problemlerinden sıkıldığında evine gelip rahat bir nefes almak ister. Günün yorgunluğunu atmak, arkadaşlar ile eş dost ile toplanmak için en konforlu alandır evimiz. Bu yüzden gara design olarak konfor alanınızı yaratmak ve bunu sevdiğiniz tarzınız ile birleştirmek, isteklerinizi ön planda tutmak bizim için ilk prensip.

 Neden Garadesign?

Gara design; 3d mimari sunum, tasarım ve danışmanlık firmasıdır. Yaptığı her işte müşteri isteğini ön planda tutmak ve en kaliteli ve modernize hizmet sunmak ilk hedeftir. İş yerleriniz, evleriniz ve kısacası tüm yaşam alanlarınız için en iyi tasarımları sunmak ve en kullanışlı alanlar yaratmak için çalışan bir firmadır. Kafeteryalardan mağazalara site den müstakil eve kadar istediğiniz ve dilediğiniz her ortam için mimari hizmet sunmaktadır. Her yapı konum ve sağladığı hizmet ve müşteri portföyü dahilinde birçok özelliğe sahiptir. Firmanın amacı bu özellikleri ve talebi ön planda tutarak en iyi işi çıkarmaktır.

Müşteri memnuniyeti ön plandadır. Her türlü istek, öneri ve şikayetleri ciddiye alarak daha ileriye daha iyi işler çıkarmak hedefiyle yol alan firmanın internet adresi üzerinden yaptığı işlere, ulaşım adreslerine ve hatta müşteri yorumlarına kadar her türlü bilgiye ulaşmak mümkün. Kaliteli ve düzenli çalışmalarıyla iş yaptıkları birey ve firmaların memnuniyeti sağlanmaktadır.

 Hangi Alanlarda Hizmet Vermektedir?

Firmanın hizmet verdiği alanlar, alanında başarı sağladığı ve geri dönüşlerin, sonuçların mükemmel olduğu alanlardır. Bu konulardaki deneyimleri ve uzman kadrosuyla müşterilere kaliteli hizmet sunmaktadır.

Hizmet verdiği alanlar; 3 boyutlu mimari görselleştirme ile mimariyi görselleştiriyor, post prodüksiyon ile grafiksel alanı tasarlıyor, cephe tasarımı ile cephe tasarımlarınızı görselleştiriyor, 3d 360 sanal tur ile sanal tur ve 3d boyutları sağlıyor, iç mekan tasarımı ile iç mekanları çizip tasarlıyor, 3d ve 2d mimari plan ile gerekli 3d 2d mimari planı sağlıyor.